top of page

ARON

Minimalistyczny stół ARON posiada geometryczną podstawę składającą się z czterech ukośnych nóg, ułożonych w kształcie litery X. Stół zachwyca prostymi, ponadczasowymi liniami i z łatwością dopasuje się do zmieniających się trendów. Wyrafinowane detale w postaci zaoblonych krawędzi składają się na jedną piękną i harmonijną całość. To mebel, który całkowicie odmieni wnętrze, dodając mu architektonicznej precyzji. Do dyspozycji mamy nie tylko spieki ceramiczne imitujące szlachetne kamienie ale również blaty drewniane w masywie. Podstawa stołu może występować w stali czarnej malowanej na kolor czarny, biały i złoty oraz w stali nierdzewnej. Stół ARON występuje w rozmiarach od 160x100 do 320x140.

Kolekcja stołów występujący w wersji standardowej oraz rozkładanej. Możliwość wyboru kilkudziesięciu rodzajów blatów spiekowych oraz drewnianych lub fornirowanych.

GALERIA

Pełna konfiguracji stołu. Możliwość zastosowania różnych materiałów blatu: spiek ceramiczny, drewno lub fornir. Bogaty wybór rozmiarów oraz kształt blatów.

BLATY - spieki ceramiczne

BLATY - drewniane i fornirowane

STELAŻ

KSZTAŁTY BLATÓW

ROZMIARY STOŁÓW ROZKŁADANYCH

bottom of page