top of page

Świat marki HIOORO – meble stworzone z pasji do sztuki.

 

Hiooro to nie tylko marka, to przede wszystkim polska firma, którą założyły dwie osoby zafascynowane designem.

On – Projektant od zawsze zakochany w architekturze i wzornictwie przemysłowym. Jego konikiem są meble - te niebanalne, inspirowane sztuką, z piękną i czystą formą. Przez lata realizując setki projektów dla innych firm, w najróżniejszych segmentach rynku, stał się prawdziwym mistrzem rzemiosła.

Ona – Manager z ogromnym doświadczeniem handlowym oraz w zarządzeniu dużym przedsiębiorstwem. Jej rozległa wiedza w zakresie optymalizowania wszystkich procesów firmy to nieoceniony atut. Otwarta na ludzi i nowe pomysły detalistka, która do jakości przywiązuje szczególną wagę.

Krzysztof Urbański i Monika Kieres – właściciele marki Hiooro. Oboje poznali się w dużej korporacji, z której również oboje po wielu latach odeszli, uznając, że indywidualna praca sprzyja kreatywnym rozwiązaniom.  Na swojej pasji do sztuki użytkowej i wzornictwa użytkowego postanowili stworzyć własną markę mebli.  Mebli, które urzekają stylem. 

 

Meble są wykonywane ze starannie wykonywanych materiałów, takich jak: metale szlachetne i wysokiej jakości stal, naturalne lite drewno, szkło, włoskie marmury i spieki kwarcowe, charakteryzujące się różnorodnością i bogactwem kolorów. To właśnie te materiały z pomocą nowoczesnych rozwiązań technologicznych, nadają meblom luksusowego i ponadczasowego charakteru.

 

Wizytówką marki jest nie tylko indywidualny styl, lecz także biżuteryjna jakość. Hiooro stosuje minimalistyczne formy, geometryczne bryły i wyszukane wzory. To meble, które przypadną do gustu koneserom sztuki i wszystkim ceniącym piękno prostoty, ale jednocześnie szukających alternatywy dla klasyki i sztampy.

 

Marka Hiooro, którą stworzyli Krzysztof i Monika pokazuje jak ciekawy i inspirujący może być polski design.

„Details are not just details. They make our design unique."

Charles Eames

 

Zapraszamy Cię do Świata marki HIOORO!

bottom of page