top of page

LUI

Stół LUI to wyjątkowy mebel, który łączy w sobie prostotę i ponadczasowość z nieszablonowym, oryginalnym designem. Jego smukłe nogi, mogą być wykonane ze stali czarnej lub stali nierdzewnej, są nie tylko eleganckie, ale również oferują możliwość zastosowania dekoracji, co dodaje im elegancji i wydobywa piękno stołu. Blat stołu LUI może być wykończony w drewnie litym lub spieku ceramicznym, co dodaje mu wyrafinowanego charakteru. Stół LUI świetnie pokazuje, jakie są trendy w designie na ten rok. Monochromatyczność, wykorzystanie drewna, ceramiki i metalu - to wszystko znajdziesz w stole LUI. Stół LUI to propozycja marki Hiooro dla tych, którzy cenią w aranżacji wnętrz naturalne, klasyczne materiały. Piękny w każdym calu, stół LUI jest nie tylko funkcjonalnym meblem, ale również elementem dekoracyjnym, który przyciąga wzrok i podkreśla indywidualny styl właściciela.

Kolekcja stołów występujący w wersji standardowej oraz rozkładanej. Możliwość wyboru kilkudziesięciu rodzajów blatów spiekowych oraz drewnianych lub fornirowanych.

GALERY

Pełna konfiguracji stołu. Możliwość zastosowania różnych materiałów blatu: spiek ceramiczny, drewno lub fornir. Bogaty wybór rozmiarów oraz kształt blatów.

BLATY - spieki ceramiczne

BLATY - drewniane i fornirowane

STELAŻ

KSZTAŁTY BLATÓW

ROZMIARY STOŁÓW ROZKŁADANYCH

bottom of page